Šestikomorová plastová okna GEALANS9000 IQ GEALAN

Novinka na českém Trhu

Nový GEALAN systém S 9000 - jako kombisystém s konstrukční hloubkou 83 mm - sdružuje stejnou měrou vlastnosti a přednosti středového a dorazového těsnění. Velká konstrukční hloubka, šest profilových komor v rámu a křídle a tři kontinuální těsnicí roviny jsou zárukou vynikající tepelné izolace. Tato okna uspokojí i nejvyšší nároky.

 

Nový

nově, kompletně vyvinutý a testovaný firmou Gealan, profilový systém GEALAN S9000 IQ. Není to žádná úprava, ale od požadavků trhu zcela nově vyvinutý profil. Díky tomu můžeme nabídnout nejlepší okna za rozumnou cenu.

 

 

 

NEJTEPLEJŠÍ

 hodnota Uf = 0,92 W/m2K (hodnota tepelného prostupu pouze profilové kombinace) je lepší, než-li tepelně izolační dvojsklo (běžně je hodnota Ug = 1,0 až 1,1 W/m2K). Tato hodnota byla výsledkem testů ve Zlínské zkušebně v klasické kombinaci, s ocelovými výztužemi bez technologie 

TECHNICKÁ VYLEPŠENÍ

Hlubší zasklívání omezuje rosení skla a zlepšuje tepelné vlastnosti na přechodu sklo-rám. Stavební hloubka profilu je 83mm. Takže ani tenký, ani tlustý, přesto velmi teplý a pevný. Porovnejte s konkurencí sami, jak silné musí být profily, aby dosáhly podobných hodnot. Středové těsnění dále člení funkční spáru (prostor mezi rámem a křídlem) a tím zvyšuje tepelné a užitné vlastnosti okna.

PASIVNÍ DOMY

Použití této profilové řady přímo vybízí k použití v kombinaci s trojsklem pro pasivní a nízkoenergetické domy

 

     

 

 

APLIKACE

Můžete chtít víc. Třeba odvodňovací drážky spodem přímo na parapet (pak na okně nejsou z čela plastové okapničky), dále bepečnostní prvky (aretační klička proti vloupání, bezpečnostní sklo. Tyto okna na pasivní domy mohou být v dřevodekorech. Je konec bílých oken pro pasivní domy.

 

Tajemství spočívá v detailu

 

Moderní geometrie středového těsnění

Flexibilní středové těsnění v drážce rámu výrazně přispívá ke zlepšení tepelné izolace. Navíc chrání kování před vniknutím vlhkosti, a tím pozitivně ovlivňuje otevírání, obzvláště při nízkých venkovních teplotách Možnost volby středového, nebo dorazového těsnění.

 

 

Flexibilní středové těsnění v polodrážce rámu výrazně přispívá

ke zlepšení tepelně-izolačních vlastností. Přispívá i k ochraně

kování před působením vlhkosti, a ovlivňuje tak pozitivně jeho

funkčnost i za nízkých teplot.

 

 

ALEŠ VLACH - PLASTOVÁ OKNA BRNO, Nám. Svobody 80, 664 42 BRNO - MODŘICE