Šestikomorová plastová okna GEALAN S 8000 IQ

 

 

Ekonomická efektivnost jako princip

Profilový systém S 8000 IQ dokládá důslednou orientaci firmy GEALAN na potřeby trhu. Při konstrukci tohoto systému s dorazovým těsněním a konstrukční hloubkou 74 mm se firma soustředila na ekonomickou efektivnost a optimalizaci spotřeby materiálu – pro bezproblémové a ekonomicky efektivní zpracování ze strany výrobců oken.

Výhody systému S 8000 IQ

  • konstrukční hloubka 74 mm zajišťuje dobrou tepelnou a protihlukovou izolaci

  • velká hlavní komora pro zabudování velkých ocelových výztuží

  • materiálově optimalizovaná geometrie profilů šetří zdroje a tím i životní prostředí

  • pouze jedna vyztužovací ocel pro rámy, křídla a sloupky

  • volitelně zlepšené klima místností a zvýšený komfort bydlení pomocí patentovaného systému větrání GECCO – pro regulovanou výměnu vzduchu mezi interiérem a exteriérem

  • lze pořídit v mnoha acrylcolorových barvách a s fóliemi  v dekoru dřeva

 


   

 

Komu při ztvárnění fasády záleží na přirozeném vzhledu a současně se nechce vzdát výhod moderní okenní techniky, má jen jednu alternativu: plastová okna v provedení  dekoru dřeva. Jsou vhodná jako klasický stylový prvek při sanaci starších domů právě tak jako ke ztvárnění odpovídajícímu dané krajině. Díky oknům s  dekorem dřeva od  GEALANu získává náročná architektura svoji zvláštní estetiku.

Na okna s dekorem dřeva, s fóliováním z vnější i vnitřní strany, se používají hnědě probarvené plastové profily. Tak je i při otevřených oknech zajištěn jejich přirozený vzhled – a je dodatečně zdůrazněn dekorativní účinek dřeva.

 

 

   Fóliový program GEALAN

 

Momentálně lze obdržet následující barvy. Prezentace barev slouží jen pro orientaci a nejsou ohledně barevných odstínů závazné.

 

      Standardní fólie s dekorem dřeva

 

 

Dub

Zlatý dub

Mahagon

Bahenní dub

Ořech

Oregon IV

 

     Nestandardní fólie s dekorem dřeva

 

 

Horská borovice

Douglaska

Světlý dub

Ořech přírodní

Třešeň

Vlašský ořech

NOVINKA: Siena PR Rosso

NOVINKA: Siena PN Noce

 

  

   Barevné fólie

 

 

Krémová bílá

Antracitová šedá

Stříbrná šedá

Jedlová zelená

Ocelová modrá

Čokoládová hnědá

 

 

 

 

 

Oběma novými fóliemi Siena PR Rosso a Siena PN Noce nabízí firma GEALAN svým zákazníkům fólie, které vyhrály soutěž Black Dot Award. Tuto cenu každoročně získávají nejkrásnější fólie.

Mezi okny v provedení dekoru dřeva a pravými okny ze dřeva nelze díky této fólii pozorovat prakticky žádný rozdíl. Vyznačují se zvláště jemným a estetickým potiskem, a jejich sametový vzhled vyvolává dojem jemně broušeného a perfektně nalakovaného ušlechtilého dřeva.

  

ALEŠ VLACH - PLASTOVÁ OKNA BRNO, Nám. Svobody 80, 664 42 BRNO - MODŘICE 

ALEŠ VLACH - PLASTOVÁ OKNA BRNO, Nám. Svobody 80, 664 42 BRNO - MODŘICE